تورهای نمایشگاهی دبی
تورهای نمایشگاهی دبی

آژانس هواپیمایی راه خیال با ارائه خدمات زیر در برگزاری تورهای نمایشگاهی دبی همراه شماست.

  • اخذ ویزای کشور امارات (شرایط ویزای امارات )
  • ارائه خدمات خرید بلیط هواپیما به تمامی مقاصد کشور امارات
  • ارائه خدمات VIP و CIP فرودگاه‌های ایران و امارات
  • ارائه خدمات ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی
  • ثبت نام در نمایشگاه ها
  • ارائه خدمات به‌صورت تورهای انفرادی یا تورهای اختصاصی (FIT) در کشور امارات

شما راه خیالی عزیز می‌توانید برای خرید بلیت نمایشگاه‌ها نیز با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده تاریخ نمایشگاه های تجاری دبی روی لینک زیر کلیک کنید 

تقویم نمایشگاهی دبی

1. نمایشگاه لوازم الکترونیک و دیجیتال دبی (جیتکس شاپر) 

 این نمایشگاه جایگاهی فوق العاده برای شماست تا در آن غرفه داشته باشید و محصولاتتان را ارائه دهید.

شما با حجم جمعیت، جو عالی و بازدیدکنندگانی با ملیت های مختلف شگفت‌زده خواهید شد.

نمایشگاه جیتکس شاپر قطعا از نظر نمایش برند انتظارات شما را برآورده خواهد کرد، چنانکه پس از این نمایشگاه فروش شما افزایشی ناگهانی خواهد داشت.

نمایشگاه لوازم دیجیتال دبی خود را به عنوان جایگاهی ضروری برای صنعت خرده فروشی تکنولوژی و مشوق اصلی رشد خرده فروشان تثبیت کرده است.

با توجه به محبوبیت و موفقیت خرده فروشی محصولات، این نمایشگاه دو بار در سال، در فصل بهار و پاییز برگزار می شود.

نمایشگاه جیتکس دبی با تخفیف های فوق العاده بر روی کالاها، امکان برنده شدن خریداران در قرعه کشی و همچنین دسترسی آسان به آخرین مدل از برندهای معتبر،مخاطبان زیادی را از متخصصان و علاقه مندان فناوری اطلاعات تا بازرگانان منطقه ای و دانشجویان به خود جذب می کند

نمایشگاه لوازم الکترونیک و دیجیتال دبی (جیتکس شاپر) gitex shopper  امسال در تاریخ 14 الی 18 دسامبر 2023 مصادف با 23 الی 27 آذر 1402 برگزار می گردد.

آژانس مسافرتی راه خیال برگزارکننده مستقیم تورهای  نمایشگاه جیتکس شاپر است که  به صورت گروهی و انفرادی این تورها را برگزار میکند 

برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

2. نمایشگاه گلف فوود

نمایشگاه Gulfood بزرگترین نمایشگاه جهان در زمینه غذا و نوشیدنی می باشد این نمایشگاه که بیش از ٢٥ سال از تأسیس آن می‌گذرد، در بین صادرکنندگان برای بازگشت فوق‌العاده سرمایه شهرت یافته است. 

این نمایشگاه معمولا هر ساله در فصل زمستان برگزار می گردد و علاقه مندان و تولیدکنندگان بسیاری از سراسر دنیا برای شرکت در نمایشگاه گلفود دبی عازم امارات می شوند.

شما نیز اگر دارنده یک شرکت معتبر و حتی نوپا در زمینه تولید محصولات غذایی و نوشیدنی هستید، می توانید برای افزایش اعتبار شرکت خود، بهبود و گسترش کار، پیدا کردن شرکای تجاری و سرمایه گذاری در این نمایشگاه که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود، شرکت کرده کنید و جدیدترین محصولات خود را به نمایش بگذارید.

نمایشگاه گلفود دبی (Gulfood) امسال از 01 الی 05 اسفند 1402در شهردبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد.

این نمایشگاه  یکی از پربازدیدترین رویدادهای حاضر در تقویم است

مکان ملاقات صنایع و بزرگترین جایگاه فروش سال به حساب می‌آید. 

بالغ بر ٤,٨٠٠ شرکت در این نمایشگاه غرفه‌ دارند تا با ٨٥,٠٠٠ بازدیدکننده از بیش از ١٥٦ کشور جهان ملاقات کرده و تجارت انجام دهند.

نمایشگاه غذای خلیج فارس (Gulfood) بزرگترین رویداد تجاری در حوزه خوراکی و مهمانداری است که طعم‌های جهانی، کسب و کارهایی در سطح جهانی را ملاقات می‌کنند.

زمانی که شما در نمایشگاه غذای خلیج فارس سرمایه‌گذاری می‌کنید، یک نمایشگاه تجاری با اعتبار ثابت شده را انتخاب می نمایید.

آژانس مسافرتی راه خیال
برگزارکننده مستقیم تورهای نمایشگاه صنایع غذا و نوشیدنی است که  به صورت گروهی و انفرادی این تورها را برگزار میکند 

برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.  


3. نمایشگاه عرب هلث

 نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) بزرگترین نمایشگاه و کنگره در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان است که سالانه در دبی برگزار میشود .

 در حقیقت هیچ عرصه مهم دیگری برای بازارتجهیزات و مراقبت های پزشکی همچون این نمایشگاه در جهان وجود ندارد که بتوان هم در آن آموخت، هم سایر بازرگانان و فعالان را ملاقات کرد و هم به تجارت پرداخت.

بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند با پیشگامان این صنعت جهانی در سازمان های منطقه ای و بین المللی در طی بیش از چهار روز ملاقات کنند و از ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات به طور همزمان بهره ببرند.

 این نمایشگاه امسال در تاریخ 30 ژانویه الی 2 فوریه 2024 مصادف با 10 الی 13 بهمن 1402 برگزار می گردد.
آژانس مسافرتی راه خیال برگزارکننده مستقیم تورهای  نمایشگاه عرب هلث است که  به صورت گروهی و انفرادی این تورها را برگزار میکند 

برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید. 


4. نمایشگاه فناوری دارویی دبی (DUPHAT)

نمایشگاه فناوری دارویی دبی (DUPHAT) نخستین رویداد فناوری و دارویی در خاورمیانه است. این کنفرانس و نمایشگاه اهمیت صنعت داروسازی و گرایش ها و فناوری های جدید به کار رفته در ساخت دارو را نشان می دهد. نمایشگاه فناوری دارویی دبی به عنوان نقطه همگرائی برای داروسازها، پزشکان، دانشمندان، حرفه ای های بازاریابی، محققان و مشاغل دیگر عمل می کند. بازدید کنندگان این نمایشگاه می توانند با ملاقات بخش عظیمی از متخصصین بخش دارو در یک مکان، فرصت های کاری را جستجو کنند. امکانی برای باخبر شدن از به روز ترین پیشرفت ها در زمینه زیست فناوری، سلامت، پزشکی و داروسازی در این رویداد مهم وجود دارد.

نمایشگاه فناوری دارویی دبی (DUPHAT) امسال از 20 الی 22 دی 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. 


آژانس مسافرتی راه خیال برگزارکننده مستقیم تورهای  نمایشگاه فناوری دارویی است که  به صورت گروهی و انفرادی این تورها را برگزار میکند 
برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.


5. نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی (Obs-Gyne)

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی (Obs-Gyne) بزرگترین نمایشگاه منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) در زمینه سلامت زنان است. در کنار نمایشگاه، کنگره ای با ٨ امتیاز آموزش مداوم برگزار می شود که برای همه متخصصان سلامت زنان مروری جامع و کامل خواهد بود. این نمایشگاه با تعداد بالای بازدیدکننده، غرفه‌دار و سخنران و با حضور طیف وسیعی از تأمین کنندگان حوزه سلامت زنان و همچنین سطح بالای برنامه های کنگره از بهترین رویدادهای منطقه است و مسلماً هیچ نمایشگاهی دیگری در خاورمیانه چنین فرصتی را برای دیدار با این تعداد از متخصصان سلامت زنان به شما نمی دهد. غرفه داران از شرکت های تصویربرداری که به دنبال نمایش آخرین تکنولوژی ها در زمینه ماموگرافی و سونوگرافی هستند تا شرکت های داروسازی که تولید طیف وسیعی از داروهای تجویزی و غیر تجویزی را پوشش می دهند متغیر هستند.

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی (Obs-Gyne) امسال از 10 الی 13 بهمن 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربیبرگزار می گردد. 


آژانس مسافرتی راه خیال برگزارکننده مستقیم تورهای  نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان است که  به صورت گروهی و انفرادی این تورها را برگزار میکند 
برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.6. نمایشگاه جواهرات، سنگ های قیمتی و فناوری دبی (JGT)

نمایشگاه جواهرات، سنگ های قیمتی و فناوری دبی (JGT) یک رویداد سه روزه تجارت و کسب و کار برای جواهرات، سنگ های قیمتی و فناوری های مرتبط است. بازدیدکنندگان علاوه بر این می توانند برای برنامه خریداران هدفمند که در سراسر نمایشگاه اجرا می شود، کنفرانس الماس دبی DMCC و جوایز جهانی جواهرات Informa Market's Dubai ثبت نام کنند. این نمایشگاه در واقع بازاری است که جامعه جهانی جواهرات نباید آن را از دست بدهد. جواهرات، سنگ های قیمتی و فناوری دبی (JGT Dubai) قول می دهد رویدادی پرانرژی را برای صنعتی ارائه دهد که پس از ماه ها رویارویی با چالش ها، آماده بازگشت پرشکوه است. فروشندگان سنگ های قیمتی، تولید کنندگان جواهرات و راه حل های فنی و ارائه دهندگان خدمات، تلاش و سرمایه گذاری یک ساله را به خریداران از سراسر جهان ارائه می دهند.

نمایشگاه جواهرات، سنگ های قیمتی و فناوری دبی (JGT)امسال از 23 الی 25 بهمن 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربیبرگزار می گردد. 


آژانس مسافرتی راه خیال برگزارکننده مستقیم تورهای  نمایشگاه جواهرات و سنگ‌های قیمتی است که  به صورت گروهی و انفرادی این تورها را برگزار میکند 
برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.7. نمایشگاه آرایشی دبی (GCC)

نمایشگاه آرایشی دبی (GCC) جدیدترین محصولات زیبایی، مو، اسپا و ناخن را برای تجارت حرفه ای از سراسر منطقه GCC (امارات متحده عربی، عربستان سعودی، کویت، عمان، بحرین و قطر) گرد هم می آورد. اگر به دنبال تقویت کسب و کار سالن یا مشاغل آزاد خود هستید، این فرصت فوق العاده را برای اتصال مجدد، اتحاد مجدد و الهام گرفتن از دست ندهید. به روز باشید و نکات، توصیه ها و تکنیک های ارزشمندی را برای آماده شدن برای یک سال موفق پیش رو، جمع آوری کنید؛ همچنین میتوانید در ورکشاپ و مسابقات ناخن و کاشت مژه شرکت کرده و یکی از برندگان بین المللی باشید و از جوایز نفیس آن لذت ببرید. این رویداد همچنین طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مختلف زیبایی، مو، ناخن، اسپا و بسیاری از برند ها و خدمات مرتبط دیگر را به نمایش می گذارد. با شرکت در این رویداد شگفت انگیز، متد ها و مهارت های جدید را کشف کنید، با صاحبان کسب و کار شبکه سازی کنید، در نمایش های زنده، سمینارها و کارگاه‌ها و بسیاری موارد دیگر شرکت کنید.

نمایشگاه آرایشی دبی (GCC) امسال از 01 الی 02 اسفند 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربیبرگزار می گردد. 


آژانس مسافرتی راه خیال برگزارکننده مستقیم تورهای  نمایشگاه آرایشی است که  به صورت گروهی و انفرادی این تورها را برگزار میکند 
برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.8. نمایشگاه و کنفرانس جهانی پوست و لیزر دبی

نمایشگاه و کنفرانس جهانی پوست و لیزر دبی نمایشگاهی بسیار مهم و پیشرو در زمینه پزشکی و سلامت پوست در خاورمیانه و حوزه شمال آفریقا به شمار می آید. این نمایشگاه، رویدادی بی نظیر است که سالانه در مرکز همایش ها و کنفرانس های دبی، امارات متحده برگزار می شود و به پزشکان، متخصصان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان در زمینه پوست، مراقبت از پوست و لیزر اختصاص یافته است. شعار نمایشگاه این است " سلامت پوست دغدغه ماست" . نمایشگاه زیبایی و سلامت پوست و لیزر دبی رویدادی پیشرو در منطقه خلیج فارس و خاور میانه به شمار می آید که بهترین شیوه ها را در علم پزشکی پوست و آخرین فن آوری ها در مراقبت از پوست را از طریق نمایشگاه ها، سخنرانی ها، دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی به نمایش می گذارد. نمایشگاه پزشکی و سلامت پوست دبی رویدادی بی نظیر در این حوزه از پزشکی و سلامت است که به پزشکان و متخصصان درماتولوژی و پوست، مراقبت و لیزر پوست اختصاص یافته است.

نمایشگاه و کنفرانس جهانی پوست و لیزر دبی امسال از 10 الی 12 اسفند 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. 

آژانس مسافرتی راه خیال برگزارکننده مستقیم تورهای  نمایشگاه پوست ولیزر است که  به صورت گروهی و انفرادی این تورها را برگزار میکند 
برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.


9. نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC)

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC) بزرگترین و برجسته ترین رویداد دندانپزشکی در خاورمیانه، شمال آفریقا و منطقه جنوب آسیا محسوب می شود. هر سال این رویداد بهترین جایگاه را برای افراد حرفه ای حوزه دندان و متخصصان صنعت از منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و سایر نقاط جهان فراهم می آورد تا دانش خود را به روز نمایند، شبکه ارتباطی ایجاد کنند و علاوه بر تعامل، همکاری های تجاری جدید آغاز نمایند. کنفرانس دندانپزشکی دبی برنامه علمی بسیار جامعی ارائه خواهد داد که آخرین موضوعات و موارد بالینی در حوزه دندانپزشکی را پوشش می دهد. برنامه های موجود در نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی بر به روزترین اطلاعات علمی و راهکارهای پیشرفته دندانپزشکی تمرکز خواهند داشت.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC) امسال از 18 الی 20 بهمن 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. آژانس مسافرتی راه خیال برگزارکننده مستقیم تورهای  نمایشگاه دندانپزشکی است که  به صورت گروهی و انفرادی این توررها را برگزار میکند 

برای اخذ هتل، ویزا و بلیت یا خرید تور به صورت انفرادی یا گروهی با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

02122748810

09001093909


6Lc34vQkAAAAAK6LKzP-5fxMinPSROykJEH0UT9O