تور مالزی
تورهای مالزیمالزی یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالالامپور است.


مالزی به خاطر سواحل متعدد و تنوع جاذبه‌های طبیعی، یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری دنیا، به خصوص برای ورزش‌هایی مانند غواصی است. 

علاوه بر ساحل و جزیره‌های متعدد، جنگل‌های انبوه و سرسبز یکی دیگر از جذابیت‌های مالزی هستند. 

علاوه بر جاذبه‌های طبیعی، از نظر جاذبه‌های شهری، برج‌های بلند و رستوران‌های مشهور هم، مالزی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مالزی دارای آب و هوایی نسبتا گرم ،بارانی و مرطوب می باشد برخلاف کشورمان ایران که در آن می توانید 4 فصل بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان را به خوبی حس کنید ، کشور مالزی در تمام مدت سال دارای آب و هوای یکنواختی است , یا به عبارت دیگر مالزی کلا یک فصل دارد.
تورهای مالزی راه خیال سفر به صورت انفرادی ( 7 شب و 8 روز ) هر هفته ، برگزار می شودبرای رفتن به مالزی دو بازه زمانی بیشتر رونق دارد: یکی از آن ها از ابتدای دسامبر شروع شده و تا پایان ژانویه ادامه دارد که تعطیلات سال نو میلادی و همچنین چینی است و دومی در ماه های ژوئن ،جولای و آگوست بوده که در این زمان بیشتر مسافران از خاورمیانه هستند .

در بیشتر کشورها تعطیلات مدارس در این ماه هاست و زمان مناسبی برای سفر می باشد . اواخر سپتامبر تا دسامبر مالزی بسیار خلوت و آرام می باشد و می توانید براحتی از دیدنی ها و تفریحات مالزی لذت ببرید.

طبیعت بکر، فرهنگ و مذهب های گوناگون، مراکز خرید با سلایق متفاوت، تفریحات هیجان انگیز همگی در یک کشور! مالزی یکی از دیدنی ترین کشورهای دنیا به شمار میرود .با مسافرت به مالزی می تونید از هر ساعت اقامت خود در آن کشور زیبا لذت ببرید. 

محله چینی ها، روستای فرانسوی، گنتینگ، پارک دریاچه، موزه ملی، برج های دوقلوی پتروناس، برج کوالالامپور، باغ پرندگان، معبد هندی سری ماهاماریامان، ساختمان سلطان عبدالصمد، معبد تین هو، جزایر زیبای لنکاوی، پنانگ، جرج تاون و … همه جاذبه های بسیار زیبای این کشور هستند 

فقط باید توجه کنید که بسیاری از جاذبه‌های دیدنی شهر در آخر هفته‌ها و تعطیلات شلوغ هستند که ممکن است از شلوغی جمعیت اذیت شوید،بهتر است از طول روز‌های هفته که خلوت هستند برای بازدید استفاده کنید6Lc34vQkAAAAAK6LKzP-5fxMinPSROykJEH0UT9O