تور های بودروم
تور های بدروم
بودروم یکی از توریستی‌ترین و محبوب‌ترین نواحی شهر مولاست. 

با پلاژهای زیبا، جاذبه‌های تاریخی و زندگی شبانه‌ رنگارنگش جواهر دریای اژه محسوب می‌شود و از مناطق تفریحی محبوب برای گذراندن تعطیلات تابستانی، توریست‌ها و البته افراد مشهور است.

وقتی در کوچه هایی که دیوارهای سفیدش با گل‌های رنگارنگ تزئین شده اند قدم می‌زنید ، خودتان را در دنیای متفاوتی خواهید دید.

بودروم با خیابان‌های سنگ‌ فرش شده، رستوران‌های فوق‌العاده، طبیعت سرسبز، و مناظر زیبا جای است که هرکس حداقل یک بار باید به آن سفر کند. 

سفر به بودروم در تمام فصل‌های سال ممکن است اما در صورتیکه بودن در جاهای شلوغ را دوست ندارید بهترین زمان برای سفر به آن برای شما بهار و یا پاییز است.

برای دیدن موزه‌های بودروم می‌توانید از کارت موزه‌ی ترکیه که در تمام شهرها معتبر است استفاده کنید.

فرودگاه میلاس بودروم 35 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد.

وقتی به بودروم سفر کردید دلمه‌ی گل کدو، نرگسی و بستنی بیتز و ... خوراکی‌هایی هستند که نباید از دستشان بدهید. 

موزه‌ی باستان‌شناسی زیر آب
تنها موزه‌ی باستان‌شناسی زیرآب ترکیه این موزه در بودروم است که اهمیت زیادی هم دارد. این موزه داخل قلعه‌ی بودروم قرار گرفته است و شامل 14 سالن می‌شود که بیشتر آمفوراها و خمره‌های قدیمی را به نمایش گذاشته است. به جز این خمره‌ها باقی‌مانده‌هایی از کشتی غرق‌شده نیز در این موزه به نمایش گذاشته شده.

پلاژ بیتز
این پلاژ با دارا بودن بلندترین محدوده‌ی ساحلی بودروم محبوب‌ترین پلاژ در این ناحیه است. با دریای تمیز و آبی و داشتن انواع باغات میوه جای خوبی برای وقت گذراندن است.
یکی دیگر از مزایای این ساحل کم‌عمق بودن دریای آن است که برای خانواده‌های بچه‌دار بسیار مناسب‌تر است.
در این ساحل امکان یادگیری کایت‌سرفینگ نیز خواهید داشت.

بهشت پرندگان توزلا
این پارک که 25 کیلومتر با مرکز بودروم فاصله دارد پناهگاه 125 گونه متفاوت پرنده است. در این پارک شاهد جمعی از فلامینگوها نیز خواهید بود که طرفداران زیادی دارند و توجه بیشتری را نسبت به سایر گونه‌ها ، به خود جلب می‌کنند.

خلیج بهشت
این خلیج با رنگ سبز-آبی و شفافیت خود یکی از زیباترین خلیج‌های بودروم است که عبور کردن از آن و دیدن اش آن خالی از لطف نیست. خلیج‌های زیاد دیگری هم هستند که آنها هم از زیبایی چیزی کم ندارند.

جزیره اوراک (داس)
یکی از بهترین نقاطی که روحتان در آن استراحت می کند ، بی‌شک این جزیره ا‌ست. با کشتی تنها حدود 2 ساعت از بودروم فاصله دارد. این اسم به علت داسی‌شکل بودن ساحل جزیره روی آن گذاشته شده. علاوه بر تمام این زیبایی‌ها در قسمت جنوبی جزیره یک جزیره مخفی دیگر هست که قطعا ارزش کشف‌کردن و دیدن را دارد. 

آکواپارک بودروم
اولین و بزرگ‌ترین پارک آبی بودروم که اسم قبلی آن پارک آبی ددمان بود می‌تواند برای بچه‌ها بهترین مرکز تفریح باشد هرچند که این پارک برای سن 7 سال تا 70 سال امکانات دارد.
علاوه بر تفریحات آبی ویژگی‌های دیگری هم برای خوش‌گذرانی دارد مثل حضور دی‌جی اختصاصی در پارک، کف‌پارتی و رفتینگ با قایق بادی.
6Lc34vQkAAAAAK6LKzP-5fxMinPSROykJEH0UT9O