درگهان با اجرای طرح های عمرانی و خدماتی به استقبال بهار رفت
اخبار گردشگری آژانس مسافرتی راه خیال 27 اسفند ، 1401 زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم گفت : با نیازسنجی صورت گرفته و همزمان با نزدیک شدن به تعطیلات پایان سال و موعد سفرهای نوروزی و فصل گردشگرپذیری جزیره ، اجرای عملیات لکه گیری آسفالت و ترمیم معابر سطح شهر درگهان آغاز شده است .

محمدرضا حقیقی با بیان این مطلب ، اظهار داشت : انجام این طرح های خدماتی با هدف بهبود کیفیت خدمات رسانی به گردشگران شهر درگهان در قالب پویش «استقبال از بهار» اجرا می شود . وی ادامه داد : عملیات لکه گیری معابر سطح شهر درگهان و آسفالت برخی از خیابان های این شهر توسط سازمان منطقه آزاد قشم با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر درگهان با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در حال اجراست .

محمدرضا حقیقی اضافه کرد : طرح هرس درختان و اصلاح فضای سبز شهر درگهان و روستای هلر نیز طرح دیگری است که در راستای اجرای پویش «استقبال از بهار» با نظارت مدیریت امور درگهان در دستور کار قرار دارد .

به گفته حقیقی ، احداث کانال های دفع آب های سطحی در شهر درگهان جهت جلوگیری از آب گرفتگی معابر و خیابان ها از دیگر طرح های عمرانی و خدماتی است که با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال آغاز شده و در حال انجام است .

وی در پایان خاطرنشان کرد : با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ و حضور گردشگران در جزیره قشم و شهر درگهان ، اقداماتی جهت احداث سرویس های بهداشتی جدید ، احیای فضای سبز و تکمیل پروژه های عمرانی خدماتی دیگر نیز اجرایی می شود.

برای بازدید از تورهای داخلی این جا کلیک کنید 

مقالات پربازدید
6Lc34vQkAAAAAK6LKzP-5fxMinPSROykJEH0UT9O