قیمت پروازهای اربعین مشخص شد
اخبار گردشگری آژانس مسافرتی راه خیال 16 مرداد ، 1402 زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقهرئیس سازمان هواپیمایی کشوری قیمت پروازهای اربعین را اعلام کرد.

محمد محمدی‌بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: حوزه هوایی در سال ۱۴۰۰، ۳۸ هزار زائر ‌و در سال ۱۴۰۱، ۲۵۷ هزار زائر را جابه جا کرد. برای امسال هم آماده کردن هواپیما و خدمات فرودگاهی شکل گرفته، هماهنگی‌ها با کشور عراق انجام شده است.

به گزارش خبرآنلاین، معاون وزیر راه ‌و شهرسازی ادامه داد: از بسیاری از فرودگاه‌های ایران به دو فرودگاه نجف و بغداد پرواز داریم که درجه هوای ۵۰ درجه دارند. در حال حاضر ۱۵۰ پرواز هفتگی الان به عراق داریم که به‌صورت پلکانی این پروازها را افزایش می‌دهیم.

محمدی‌بخش درباره قیمت بلیت پرواز اربعین نیز توضیح داد: گران‌ترین فرودگاه اطراف ما نجف و بغداد است، امسال هم امکاناتی اضافه شده؛ در نهایت با ظرفیت ناوگان و محاسبات انجام‌شده، با دستور وزیر راه و شهرسازی و رایزنی با شرکت‌های هواپیمایی به قطعیت رسیدیم که بلیت رفت ‌برگشت را از تهران به نجف و بغداد هشت میلیون تومان اعلام کنیم. از مشهد هم حدود ۱.۵ میلیون تومان به این مبلغ اضافه می‌شود.با ما همراه باشید

راه خیال سفر

مقالات پربازدید
6Lc34vQkAAAAAK6LKzP-5fxMinPSROykJEH0UT9O