سیراگان پالاس کمپینسکی

CIRAGAN PALACE KEMPINSKI
تعداد اتاق:
سیراگان پالاس کمپینسکی

این جا هتل ۵ ستاره سیراگان پالاس ( Çırağan Palace Kempinski Istanbul ) واقع در کاخ عثمانی متعلق به قرن ۱۹ است.
اول از همه به اتاقتان در هتل سیراگان پلاس بروید. اتاق زیبای شما با سرویس خواب لوکس و پنجره‌های سرتاسری، مجهز به تلویزیون با کانال‌های ماهواره، مینی‌بار، وای‌فای رایگان و بالکن با منظره باغ و یا دریا است.
وقت خوردن غذاست. رستوران لالیدان هتل سیراگان پالاس، صبحانه شما را در بیش از ۲۵۰ مورد و با ۸۰ درصد مواد اولیه ارگانیک و با گوشه‌هایی از فرهنگ عربی و آسیایی سرو می‌کند. هر روز ناهارتان را با منویی غنی، غذاهای راحت و سبک و مخصوص مناطق مختلف تجربه کنید. موقع شام در رستوران طغرا و سالن استراحت هتل هر شب از موسیقی زنده سنتی  لذت ببرید. بارهای منحصر به فرد لی فامور و گیرکان هم انواع نوشیدنی را برایتان فراهم کرده‌اند.
برا ی استراحت و تفریح، هتل گیرکان پالاس تنها ۴ کیلومتر با میدان تقسیم و خیابان استقلال فاصله دارد. بعد از گذراندن روزی خسته‌کننده، بهتر است در استخر هتل با چشم‌انداز بسفر و یا در مرکز آب گرم و سلامتی  از حمام ترکی و ماساژ در اتاقک‌های اختصاصی استخر لذت ببرید. ضمنا اگر دوست دارید می‌توانید به استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام  که مربی شخصی نیز دارد بروید.
سفر خوش گذشت؟ از هتل گیرکان پالاس تا فرودگاه آتاترک، ۴۵ دقیقه در صورت استفاده از خودرو، زمان لازم دارید. اگر هم از پارکینگ خصوصی و رایگان هتل استفاده کرده‌اید، با تحویل اتومبیل خود به سمت مقصد مورد نظرتان حرکت کنید. بازگشت آرامی داشته باشید.

رستوران   فروشگاه   تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای   سرویس رایگان رفت و آمد   خدمات 24 ساعته در اتاق   آسانسور   نگهداری بچه   رستوران فضای باز   مینی بار رایگان   پارکینگ   کافی شاپ   خشکشویی   صندوق امانات   کافی شاپ فضای باز   سشوار   پزشک   استخر سرباز   جکوزی   باشگاه بدنسازی   استخر سرپوشیده   سونا   ماساژ   اینترنت بیسیم رایگان در لابی   اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها   پذیرش 24 ساعته   یخچال   سرویس فرنگی   کافه   بار